Kim jestem?

Spread the love

Witaj,

jestem Aleksandra.

Kocham życie. Każdego dnia na nowo cieszę się z porannej rosy, zachwycam zachodem słońca, układam muzykę z kropel deszczu lub z lubością wsłuchuję się w skrzypienie śniegu pod butami – w zależności od pory roku.

Chcę zarazić Cię tą szaloną miłością do życia, a także sprawić, by codzienność była łatwiejsza, piękniejsza i zdrowsza.

W życiu kieruję się maksymą, zgodnie z którą kto nie ryzykuje, ten nie żyje. Dlatego dyplom prawnika schowałam do szuflady i uciekłam na wieś… do kompletnie zrujnowanego domu!

Wybór był oczywiście emocjonalny, a nie zdroworozsądkowy, lecz dzięki temu dziś mam co wspominać… I co robić, bo remont nadal trwa i to angażowania ekip budowlanych! A że żadnej pracy się nie boję, to pomagam, jak mogę najlepiej!

A na samym początku byłam Panią…Swojej Przyczepy! Tak, tak! Nie zastanawiając się długo wynajęliśmy mieszkanie w mieście, kupiliśmy przyczepę kempingową i w niej zamieszkaliśmy… Trwało to 1,5 roku, z jedną zimową przerwą u Teściowej w Niemczech. Na drugą zimę wprowadziliśmy się już do domu.

Prywatnie mama półrocznej Jagody, partnerka Mariusza, posiadaczka licznego stada kotów, trzech kóz, dwóch gęsi i ogrodu warzywnego.

 

W sezonie znajdziesz mnie w Ogrodach Smaków – moim warzywno-owocowym królestwie!